Zarząd

W 2011 r. Uzyskał uprawnienia na prowadzenie kursów żeglarstwa.

Oprócz swojej działalności zawodowej Pierre-André PAOLI jest miłośnikiem korsykańskiej piosenki. Uczy śpiewu polifonicznego w Ajaccio. W 2011 r. Został wybrany na przewodniczącego stowarzyszenia „Cantu in Paghjella”, członka UNESCO.  chcę być prekursorem i polegać na swoim doświadczeniu żeglarskim, aby stawić czoła nowym wyzwaniom przedsiębiorczości.

Pierre-André PAOLI urodził się w Ajaccio.

W swoich wczesnych latach pracował jako wychowawca sportu dla korsykańskiego społeczeństwa pełnego natury. Swoim gościom proponował różne atrakcje na korsykańskim terenie (spływy kajakowe, kolarstwo górskie, spływy kajakowe dla doświadczonych)

W 2007 roku postanowił skoncentrować swoją działalność na wybrzeżu i stworzył firmę ILS do wynajmu łodzi motorowych. Szybko rozwinął swój biznes, by sprzedawać łodzie. Stał się dystrybutorem we Francji marek włoskich RIB KARDIS i DOMINO.

Jean-Jacques PAOLI urodził się w Ajaccio.

Początkowo pasjonował się sportami motorowymi: samochodami, motocyklami i łodziami.Jest również pilotem rajdowym, inżynierem mechanicznym w lotnictwie, Posiada wieloletnie doświadczenie mechaniczne.

Szybko wyraża zainteresowanie żeglarską działalnością swojego brata i bez wahania udziela mu pomocy i rady.

Dzięki swojemu doświadczeniu w aeronautyce szybko i skutecznie wykrywa wszelkie źródła problemów na każdym pojeździe lądowym lub morskim.

Catherine GHILAIN urodziła się w Belgii.

W 2007 roku Przyleciała na Korsykę i rozpoczęła pracę dla firmy ILS w celu zarządzania zorganizowanym kotwicowiskiem Pietrosella.

Szybko rozwijała swoje umiejętności dzięki wypożyczaniu łodzi i działaniom sprzedażowym Pierre-André PAOLI.

W 2013 r. Uzyskała uprawnienia do prowadzenia kursów żeglarskich